Başkan, Öğretmenlerle Buluştu google-site-verification=OoenLv5VA2WFUnnJW9f4owQpbBCzT_SvMEXyk5DZAyg
Haber
24 Kasım 2021 - Çarşamba 19:58 Bu haber 847 kez okundu
 
Başkan, Öğretmenlerle Buluştu
Belediye Başkanı Ali Sülük; Belediye olarak okullarımızın ve bireysel ihtiyaçlarınızı, imkânlarımız elverdiği ölçüde yapmaya çalışıyoruz.
- Haberi
Başkan, Öğretmenlerle Buluştu

 BAŞKAN ÖĞRETMENLERLE BULUŞTU

   Belediye Başkanı Ali Sülük;  Belediye olarak okullarımızın ve bireysel ihtiyaçlarınızı, imkânlarımız elverdiği ölçüde yapmaya çalışıyoruz.

    İskilip Belediye Başkanı Ali Sülük,  24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle İskilip’te halen  görev yapan  ve emekli olan öğretmenlerle Atatürk Orman Çiftliği Otağ Salonunda düzenlediği yemekli toplantıda bir araya geldi.

   Toplantıda konuşan Başkan Sülük,  tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü kutlayarak başladığı konuşmasında; “ Ben bir öğretmen babası, öğretmen kardeşi olarak sizin yaşadığınız zorlukları bütün boyutlarıyla bilen birisiyim. Bu konuda Belediye olarak okullarımızın ve bireysel ihtiyaçlarınızı, imkânlarımız elverdiği ölçüde yapmaya çalışıyoruz. Bu vesileyle tüm öğretmenlerimizin, 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutlar daha nice Öğretmenler Gününe ulaşmayı Cenabı Allah’tan niyaz ederim”

     Toplantıya katılan İskilip İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Atçıoğlu, yaptığı konuşmada,  Öğretmenler için bu önemli organizasyonu yapan  Belediye Başkanı Ali Sülük’e teşekkür ederek, Özellikle yaşanan pandemi sürecin de başkanın destekleriyle her daim eğitimcilerin yanında olduğunu belirtti.

   Organizasyon sırasında emekli öğretmenler adına konuşan Hüseyin Balcı, “ 24 Kasım’ı bizlere armağan eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, ahirete intikal eylemiş öğretmenlerimizi ve eğitim şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. Sizler bu ülkenin kalkınmasında en öncü birliklersiniz. Hepinizi sevgiyle selamlıyorum. Bu güzel günde bizleri unutmayarak organizasyon yapan Sayın Belediye Başkanı Ali Sülük Beyi tebrik ediyorum” dedi.

    Konuşmalar sonrası eğitimcilere İskilip Dolması ikram edildi.

 

Kaynak: Editör: Kamil Şerbetcioğlu
Yorumlar
Haber Yazılımı