BAŞKAN OSMAN TOP GAZETECİLERİ AĞIRLADI google-site-verification=OoenLv5VA2WFUnnJW9f4owQpbBCzT_SvMEXyk5DZAyg
Haber
22 Ekim 2021 - Cuma 12:43 Bu haber 942 kez okundu
 
BAŞKAN OSMAN TOP GAZETECİLERİ AĞIRLADI
İskilip Bakkallar ve Tuhafiyeciler Odası Başkanı Osman Top, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü dolaysıyla İskilip’te faaliyet gösteren yerel basın temsilcilerini oda binasında verdiği akşam yemeğin de bir araya getirdi.
- Haberi
BAŞKAN OSMAN TOP GAZETECİLERİ AĞIRLADI

BAŞKAN OSMAN TOP GAZETECİLERİ AĞIRLADI

 

    İskilip Bakkallar ve Tuhafiyeciler Odası Başkanı Osman Top, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü dolaysıyla İskilip’te faaliyet gösteren yerel basın temsilcilerini oda binasında verdiği akşam yemeğin de  bir araya getirdi.

    Yemek sonrası gazetecilerin gününü kutlayan Osman Top, gazetecilere esnafın sorunları ile ilgili bilgiler verdi. İskilip’in sorunlarının ve devlet yatırımları ile projelerinin de istişare edildiği toplantıya, Şaban Balcı, Çoşkun Akkoca, Ali Arıcı, Tuncay Mumcu, Yavuz Katırcı, Osman Çakmak,  Bilal Arıcı ve Cengiz Tomar katıldı.

     Yemeğe katılan gazeteciler yemekli toplantıyı organize eden İskilip  Bakkallar ve Tuhafiyeciler Odası Başkanı Osman Top’a teşekkür ederek, bu toplantıların değişik alanlarda yapılarak, ilçemiz sorunlarının tartışılmasına ve halkın içerisinde olan gazetecilerin fikirlerinin alınmasına vesile olacağını beyan ettiler.

     Toplantı sonrası oda başkanı tarafından gazetecilere günün anısına hediye takdim edildi.

    Dünya Gazeteciler Günü nedeniyle bizlere ikramda bulunarak, günün anısına hediye takdim eden İskilip Bakkallar ve Tuhafiyeciler Odası Başkanı dayın Osman Top' teşekür ederim. 

Kaynak: Editör: Ali ARICI
Yorumlar
Haber Yazılımı