MUHTEŞEM ORGANİZASYON google-site-verification=OoenLv5VA2WFUnnJW9f4owQpbBCzT_SvMEXyk5DZAyg
Haber
16 Ekim 2021 - Cumartesi 19:38 Bu haber 1301 kez okundu
 
MUHTEŞEM ORGANİZASYON
“Uyuşturucu İle Mücadele de Bilim Sempozyumu’nun” ilk günü tamamlandı.
- Haberi
MUHTEŞEM ORGANİZASYON

MUHTEŞEM ORGANİZASYON

 

   “Uyuşturucu İle Mücadele de Bilim Sempozyumu’nun” ilk günü tamamlandı.

      İskilip Belediyesinin ev sahipliğinde 30 Bilim adamı, akademisyen ve hukukçunun katıldığı sempozyum İskilip Belediyesi Atatürk Orman Çiftliği Otağ Salonun da başladı. İki gün devam edecek sempozyumun ilk gün programı tamamlandı.

       Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan sempozyumun ilk gününe Çorum Valisi Mustafa Çiftçi, Anayasa Mahkemesi Başkan Vekili Hasan Tahsin Gökcan, İskilip Kaymakamı Muharrem Eligül, çeşitli kurumlardan bürokratlar ve Ankara İskilipliler Dernek Başkanı Salih Şerbetçi katıldı.

         Sempozyumun açılışında misafirlere hoş geldiniz konuşması yapan İskilip Belediye Başkanı Ali Sülük,  “ Memleketimize, İskilip’imize geldiğiniz için teşekkür ederim. Bütün personelim, tesislerimiz ve belediyemizin imkanları ile ilçemizi sizlere en güzel şekilde tanıtmak, hem de güzel bir ev sahipliği yaparak sizleri bura dan uğurlamak isterim. İskilip’imiz tarihi ve kültürü ile Çorum’un en önemli ilçesidir…”

       ( Sempozyumun açılış konuşmalarına ait görüntüleri facebook İSKİLİP TV grubumuz dan izleyebilirsiniz.)

        Belediye Personeli ve organizasyon komitesinin üstün gayretleriyle sorunsuz devam etmekte olan sempozyumun ilk gününe İskilip dışından gelenler dışında ilçe merkezinden katılım oldukça düşük seviyede kaldı. Konunun oldukça hassas olmasına rağmen özellikle ilçemizde görev yapan daire müdürlerinin konuya duyarsız kalması gözlerden kaçmadı.

    Özellikle gençlerimiz ilgilendiren uyuşturucu konusundaki bir sempozyuma Milli Eğitim Müdürü  ve 1 şube müdürü dışında davetli olmalarına rağmen okul müdürlerinden hiçbir katılımın olmaması gözlerden kaçmadı.

 

 

 

 

Kaynak: Editör: Ali ARICI
Yorumlar
Haber Yazılımı