MHP İLÇE BAŞKANINDAN AYTUN ÇIRAY'A SERT TEPKİ google-site-verification=OoenLv5VA2WFUnnJW9f4owQpbBCzT_SvMEXyk5DZAyg
Haber
30 Ekim 2021 - Cumartesi 21:09 Bu haber 2752 kez okundu
 
MHP İLÇE BAŞKANINDAN AYTUN ÇIRAY'A SERT TEPKİ
“SİZ BİZİM AKLIMIZLAMI OYNUYORSUNUZ? YOK SAYIN? DANIŞMAN SABRIMIZLA OYNUYORSUNUZ.”
- Haberi
MHP İLÇE BAŞKANINDAN AYTUN ÇIRAY'A SERT TEPKİ

     MHP İLÇE BAŞKANINDAN AYTUN ÇIRAY'A SERT TEPKİ 

   İyi Parti İzmir Milletvekilip ve Genel Başkan Danışmanı Aytun Çıray'ın twitine MHP İskilip İlçe Başkanı Alı Alıcı sert tepki gösterdi. 

   İlçe Başkanı Ali Alıcı yaptığı yazıl açıklamada tepkilerini dile getirerek; 

   " İyi Parti Genel Başkan Başdanışmanı Aytun ÇIRAY Cumhuriyet Gazetesinin “Diyanet’i,n 29 Ekim’de Atatürk yok” twitine cevaben “Bu Arkadaş nereli? İskilip’li mi?” gibi kastı aşan bir twit atmıştır. Daha vahimi bir sonraki twitinde “Bazı kendini bilmezler İskilipleri kışkırtıyormuş. Boşa çaba.. Bizim neyi ve kimi kast ettiğimizi herkes anlamıştır. "İskilipliler saygıdeğer kardeşlerimizdir. Onlardan da aldığım çok sayıda destek mesajı vardı” diye ikinci bir twit atmıştır. 

    Milliyetçi Hareket Partisi İskilip İlçe Başkanlığı olarak sayın? danışmana sormak isteriz ki “SİZ BİZİM AKLIMIZLAMI OYNUYORSUNUZ? YOK SAYIN? DANIŞMAN SABRIMIZLA OYNUYORSUNUZ.”

   Sayın?  Danışman İlk twitinizde “NERELİ” sorusunu sormuşsunuz. Nereli dendiğinde bir yer bir mekan tanımlanır. O yer ve mekan; Anadolu Türk Tarihinin her döneminde ülkesi ve milletiyle bölünmez bir bütün olmuş, mili ve manevi değerlere bağlı Türk insanının yaşadığı bir ilçeyi yani İskilip’i ve İskiliplileri tanımlarsınız.

   Şimdi anladınız mı İskilip neresi…

   ATATÜRK’E, İLKELERİNE VE CUMHURİYETE BAĞLI bu kadim ilçeden çok sayıda ilim adamI yetişmiş vatanına ve milletine hizmetler vermişlerdir.

   Çok daha anlaşılmayanı niye atıldığı az çok tahmin edilen (aklınca siyasi ayar yapacak) özrü kabahatinden büyük ikinci twittir. Kimi kast ettiği belli imiş. Kastınız bellidir.Nereli sorusunun cevabı olan İskilip ve dolayısıyla İskilip doğumlular. Çünkü kullandığınız sıfat kastı aşmıştır. Ayrıca çok merak uyandıran bir ifade ile de kendini temize çıkarma kaygısında olduğunuz “İskilipliler saygıdeğer kardeşlerimizdir. Onlardan da aldığım çok sayıda destek mesajı vardır” ifadelerinden anlaşılmaktadır.

 

   Şimdi Milliyetçi Hareket Partisi İskilip teşkilatı olarak soruyoruz:

   Size destek mesajı atanlar İskilipli midir?

   Partinizin İskilip Teşkilatlıda sizle aynı düşünceyi taşımakta mıdırlar?

   Ortaklarınızdan Cumhuriyet Halk Partisi İskilip Teşkilatı da size destek mesajı atanlardan mıdır?

   Biliyoruz ki; siz cevap yazmayacaksınız. Ama gerek İyi Parti ve gerekse CHP teşkilatları sizi kınamadıkları sürece biz cevabımızı almış olacağız.

   TÜM İSKİLİP HALKINA VE ÜLKEMİZİN FARKLI YERLERİNDE İKAMET EDEN İSKİLİPLİ HEMŞEHRİLERİME DUYURULUR.

Kaynak: Editör: Ali ARICI
Yorumlar
Haber Yazılımı